Ne příliš známý výrobek Remescar, jehož výrobcem je SYLPHAR NV, je skvělý pomocník při potížích, s kterými se setkal snad každý, jedná se totiž o metličkové žilky, váčky a kruhy pod očima. Je pravda, že na trhu naleznete mnoho přípravků, které vám slibují zaručený výsledek, ale platíte pouze za značku. Remescar je krém, u kterého se cena odvíjí od kvality. Nemějte obavy na mizinu vás nedostane.

V tomto ohledu mají ženy lepší možnosti, své nedostatky zamaskují make-upem, ale takto to nejde do nekonečna, je důležité je předcházet a v případě výskytu zcela odstranit.

Remescar je k dispozici ve dvou variantách dle použití a zde jsou:

Remescar váčky a kruhy pod očima

Produkt s inovativním složením a okamžitým výsledkem, kdy opravdu ucítíte, jak po jedné aplikaci pracuje. Je skvělé, že kladné recenze se jen hrnou a zákazníci doporučují každý typ výrobku Remescar jako skvělého pomocníka a v podstatě nového rádce, jak mít vyšší sebevědomí.

Nyní se však vrátíme opět k tomu, jenž je určený na kruhy pod očima nebo váčky. Ptáte se, jak to vlastně funguje? Dalo by se říct, že se jedná o revoluční technologii EYESYL, což je kombinace jílových minerálů a bipeptidového komplexu, které zpevňují pokožku, snižují hromadění přebytečné tekutiny pod očima a snižují také aktivitu mikro-mimických svalů. Jednoduše řečeno – inovativní technologie, která se zbaví vašich potíží.

U používání krému musíte dodržet pár pravidel:

  1. Očistěte si obličej, jemně jej ručníkem osušte a naneste produkt, který normálně používáte (denní krém apod).
  2. Připravte si na špičku prstu krém – asi ve velikosti rýže, víc ne.
  3. Rozetřete jej prstem, a to pohybem zevnitř ven.
  4. 2 – 3 minuty nechte působit. Jestliže jste použili více krému a celý se nevstřebal, odstraňte přebytek pomocí kapesníčku.
  5. Můžete pokračovat s make-upem.

Upozornění! Používáte-li make-up na olejové bázi, snížíte tím efekt Remescaru.

Remescar metličkové žilky krém

Krém založený na inovativní technologii, který v podstatě slouží jako ochranná fólie před poškozením a zpevňuje zároveň pokožku, zabraňuje vzniku metličkových žilek a opticky zlepšuje pokožku.

Přípravek se nedoporučuje používat neustále, ale po dobu pouze 3 měsíců, a to 2x denně.

Jako každý jiný přípravek i u aplikování Remescaru se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, a proto je velmi důležité si přečíst příbalový leták, kde se dozvíte potřebné informace, včetně složení i samotné aplikace.

Remescar – recenze a hodnocení
3.5 (70.24%) 41 hlasů

Vyzkoušeli jste už Remescar? Líbila se vám recenze? Podělte se s námi o své hodnocení v diskuzi pod článkem.